Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Луцке
  4. Резюме Помічник нотаріуса, інспектор з кадрів в
  5. Помічник нотаріуса, інспектор з кадрів
  Предложить вакансию
  Галас Софія

  Professional resume Профессиональное резюме, в котором указаны: эл.почта, телефон, зарплата, опыт работы, образование и другая важная информация. Помічник нотаріуса, інспектор з кадрів

  Заблокировано
  8 000 грн.
   17 февраля   Город: Луцк
  Возраст: 21 год
  Режим работы: полный рабочий день, свободный график работы, частичная занятость
  Рубрики: HR, управление персоналом; Юриспруденция, право
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Опыт работы

  інспектор відділу кадрів
  Тдв «рожищенський сирзавод» (Виробництво ), Луцк
  10.2020 − 03.2021 (4 месяца)

  Вела облік особового складу підприємства, його підрозділів згідно з уніфікованими формами первинної облікової документації. Оформлювала прийом, переведення і звільнення працівників відповідно до законодавства про працю, положень, інструкцій і наказів керівника підприємства, а також іншу встановлену документацію з кадрів. Формувала і вела особові справи працівників, вносить зміни, пов’язані з трудовою діяльністю. Брала участь у розробленні перспективних і поточних планів з праці і кадрів.

  Готувала необхідні матеріали для атестаційної, кваліфікаційної і тарифікаційної комісій, проекти документів, що стосуються винагород і заохочень працівників. Заповнювала.вела облік і зберігала трудові книжки, визначала трудовий стаж, видавала довідки про теперішню і минулу трудову діяльність працівників. Вела записи в трудових книжках про заохочення і винагороди працівників. Вела облік надання відпусток працівникам, здійснювала контроль за складанням і додержанням графіків чергових відпусток. Оформлювала документи, необхідні для призначення пенсій працівникам підприємства та їх сім’ям.

  Вивчала особливості переміщення і причини плинності кадрів, брала участь у розробленні заходів щодо їх усунення. Вела архів особових справ, після закінчення встановлених строків поточного зберігання готувала документи для здавання їх до державного архіву. Вносила інформацію про кількісний склад персоналу та його рух у банк даних, стежила за його своєчасним оновленням і поповненням.

  Образование

  ВНУ ім.Лесі Українки (Луцк)
  Юридичний
  неоконченное высшее, 09.2016 − 06.2021 (4 года 9 месяцев)

  Дополнительная информация

  Знание компьютера, программ:  Excel ,C-1.Microsoft word

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Часто ищут

  ↑ Наверх