RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Стрыйе
  4. Работа Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування в Украине
  5. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Заблокирована
7 826 грн.
 13 октября  Стрый 
Компания: Стрийський КХП №1  (https://jobs.ua/company-striyskiy-khp-1-1625634) (Все вакансии)
Рубрики:Производство

Контакты

Телефон: +38 (095) 906-36-95
Контактное лицо:ДП Стрийський КХП1 менеджер з персоналу
Адрес:Стрий, вул. Грабовецька
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.

Пожелания к сотруднику

Образование: средне-специальное
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Вимоги, побажання: 

Попередній освітньо-кваліфікаційний рівень – (молодший спеціаліст) та «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування» 5-ого розряду:

- за умови підвищення кваліфікації стаж роботи за професією 5-го розряду не менше одного року.

Обов'язки: розбирати, здійснювати капітальний ремонт, складати, встановлювати і проводити центрування високовольтних електричних машин і електроапаратів різних типів і систем напругою понад 15 кВ. Обслуговувати виробничі дільниці або цехи з надскладними схемами первинної і вторинної комутацій і дистанційного керування. Налагоджувати, ремонтувати і регулювати відповідальні, надскладні, експериментальні схеми автоматичних ліній, а також відповідальні і експериментальні електричні машини, електроапарати, електроприлади та електричні схеми унікального і прецизійного металообробного устаткування. Обслуговувати, налагоджувати і регулювати електричні самописні та електронні прилади. Обслуговувати і налагоджувати ігнітронні зварювальні апарати з електронікою, ультразвукові, електронні, електроімпульсні установки, надскладного захисту пристрої автоматичного включення резерву, а також складні схеми із застосуванням напівпровідникових установок на транзисторних і логічних елементах. Перевіряти класи точності вимірювальних трансформаторів. Виконувати роботи з ремонту, монтажу та демонтажу кабельних ліній у спеціальних трубопроводах, заповнених мастилом або газом під тиском.

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  VIP вакансии

Часто ищут

↑ Наверх