UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Стрию
  4. Робота Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування в Україні
  5. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Заблокована
7 826 грн.
 27 березня  Стрий 
Компанія: Стрийський КХП №1  (https://jobs.ua/company-striyskiy-khp-1-1625634) (Всі вакансії)
Рубрики:Виробництво

Контакти

Телефон: +38 (095) 906-36-95
Контактна особа:ДП Стрийський КХП1 менеджер з персоналу
Адреса:Стрий, вул. Грабовецька
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

Побажання до співробітника

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги, побажання: 

Попередній освітньо-кваліфікаційний рівень – (молодший спеціаліст) та «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування» 5-ого розряду:

- за умови підвищення кваліфікації стаж роботи за професією 5-го розряду не менше одного року.

Обов'язки: розбирати, здійснювати капітальний ремонт, складати, встановлювати і проводити центрування високовольтних електричних машин і електроапаратів різних типів і систем напругою понад 15 кВ. Обслуговувати виробничі дільниці або цехи з надскладними схемами первинної і вторинної комутацій і дистанційного керування. Налагоджувати, ремонтувати і регулювати відповідальні, надскладні, експериментальні схеми автоматичних ліній, а також відповідальні і експериментальні електричні машини, електроапарати, електроприлади та електричні схеми унікального і прецизійного металообробного устаткування. Обслуговувати, налагоджувати і регулювати електричні самописні та електронні прилади. Обслуговувати і налагоджувати ігнітронні зварювальні апарати з електронікою, ультразвукові, електронні, електроімпульсні установки, надскладного захисту пристрої автоматичного включення резерву, а також складні схеми із застосуванням напівпровідникових установок на транзисторних і логічних елементах. Перевіряти класи точності вимірювальних трансформаторів. Виконувати роботи з ремонту, монтажу та демонтажу кабельних ліній у спеціальних трубопроводах, заповнених мастилом або газом під тиском.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору