RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Киеве
  4. Работа Різноробочий на Почайній в Киеве
  5. Різноробочий на Почайній

Різноробочий на Почайній

Заблокирована
16 000 грн.
 11 июня  Киев 
Компания: Кисіль Василь Іванович  (https://jobs.ua/company-kisl-vasil-vanovich-1635728) (Все вакансии)
Рубрики:Транспорт, автосервис

Контакты

Телефон: +38 (067) 994-43-18
Контактное лицо:Василь Іванович
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.

Пожелания к сотруднику

Образование:не имеет значения
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Вимоги, побажання: 

- Вміння працювати з інструментом і любити роботу з залізом
- Відкритість до нових знань
- Міцне здоров'я
- Відсутність судимостей
- Відсутність алко- та наркозалежностей
- Бажано проживання поблизу роботи

Обов'язки: 

Посада для людини, яка любить працювати з інструментом, крутити залізо, швидко опановує нові навички і працює акуратно та відповідально. А ще - має міцне здоров'я, тому що компанія працює з важкими деталями і займається металообробкою. На початку вам довірять роботу, з якої всі новачки в нашій компанії починають - це мийка/чистка автодеталей. Паралельно вас будуть навчати проводити діагностику головки блока циліндрів і блока циліндрів на тріщини і дефекти. В залежності від ваших здібностей вам нададуть і інші знання і ви здобудете навички для роботи в нашому цеху.

Ми працюємо на пласкошліфувальних, круглошліфувальних, розточних, координатно-розточних, фрезерних верстатах. Пам'ятайте, в кожну робочу силу ми вкладаємо свій час та сили, тому ця робота для людей, які хочуть працювати в цій сфері на постійній основі.

Умови: 

Старт в компанії з мінімальної оплати, яка зростає в залежності від ваших навичок 12000-16000. Далі, якщо ви швидко вчитесь і опануєте хоча б один з ключових напрямків роботи, ви зможете заробляти більше. Нам важливо, щоб ви зростали в компанії, опановували нові навички і ставали профільним спеціалістом високого класу з гідною оплатою праці. Оплата праці - щотіжнева, без затримок. 


Графік роботи: пн-пт з 8:00 до 17:00. Розташування цеха: Київ, вул.Вербова, 1 (м.Почайна)

Якщо ви дочитали текст до кінця і бачите себе на цій посаді, дзвоніть у робочий час: пн-пт з 8:00 до 17:00

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  VIP вакансии

Часто ищут

↑ Наверх