UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Різноробочий на Почайній в Києві
  5. Різноробочий на Почайній

Різноробочий на Почайній

Заблокована
16 000 грн.
 11 червня  Київ 
Компанія: Кисіль Василь Іванович  (https://jobs.ua/company-kisl-vasil-vanovich-1635728) (Всі вакансії)
Рубрики:Транспорт, автосервіс

Контакти

Телефон: +38 (067) 994-43-18
Контактна особа:Василь Іванович
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги, побажання: 

- Вміння працювати з інструментом і любити роботу з залізом
- Відкритість до нових знань
- Міцне здоров'я
- Відсутність судимостей
- Відсутність алко- та наркозалежностей
- Бажано проживання поблизу роботи

Обов'язки: 

Посада для людини, яка любить працювати з інструментом, крутити залізо, швидко опановує нові навички і працює акуратно та відповідально. А ще - має міцне здоров'я, тому що компанія працює з важкими деталями і займається металообробкою. На початку вам довірять роботу, з якої всі новачки в нашій компанії починають - це мийка/чистка автодеталей. Паралельно вас будуть навчати проводити діагностику головки блока циліндрів і блока циліндрів на тріщини і дефекти. В залежності від ваших здібностей вам нададуть і інші знання і ви здобудете навички для роботи в нашому цеху.

Ми працюємо на пласкошліфувальних, круглошліфувальних, розточних, координатно-розточних, фрезерних верстатах. Пам'ятайте, в кожну робочу силу ми вкладаємо свій час та сили, тому ця робота для людей, які хочуть працювати в цій сфері на постійній основі.

Умови: 

Старт в компанії з мінімальної оплати, яка зростає в залежності від ваших навичок 12000-16000. Далі, якщо ви швидко вчитесь і опануєте хоча б один з ключових напрямків роботи, ви зможете заробляти більше. Нам важливо, щоб ви зростали в компанії, опановували нові навички і ставали профільним спеціалістом високого класу з гідною оплатою праці. Оплата праці - щотіжнева, без затримок. 


Графік роботи: пн-пт з 8:00 до 17:00. Розташування цеха: Київ, вул.Вербова, 1 (м.Почайна)

Якщо ви дочитали текст до кінця і бачите себе на цій посаді, дзвоніть у робочий час: пн-пт з 8:00 до 17:00

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору