RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Херсоне
  4. Работа Юрист центрального офісу в Украине
  5. Юрист центрального офісу
Отправить резюме

Юрист центрального офісу

Заблокирована
40 000 грн.
 16 марта  Херсон 
Компания: Агенція управлінських рішень «Свідомі»  (https://jobs.ua/company-agentsya-upravlnskih-rshen-svdom-1631931) (Все вакансии)
Рубрики:Юриспруденция, право

Контакты

Контактное лицо:Ольга Лис

Пожелания к сотруднику

Образование:полное высшее
Опыт работы:от двух лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Багатопрофільна компанія серед напрямків якої виробництво пива та хлібобулочних виробів, власні поля для вирощування пивоварного ячменю (14 тис га), власні бджолині пасіки для натурального, ароматного меду, власна солодовня, управління нерухомістю та мале будівництво оголошує конкурс на посаду юриста центрального офісу.


Один з наш з провідних напрямків це пивоварня в центрі України зі 145-річною історією. Ми — перша пивоварня в Україні, що варить пиво на сонячній енергії. У 2008 році ми не просто встановили нове німецьке обладнання, а й почали працювати за новими стандартами. Професійним пивоваром із Німеччини для нашої пивоварні було розроблено спеціальні рецептури. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року (у складі вода, солод і хміль) та не використовує у виробництві жодних замінників солоду. Контроль якості відбувається від зернини на полі до готової продукції в магазині. Наша продукція має понад 50 нагород. Наша Пивоварня «Уманьпиво» третій рік поспіль представляє Україну на міжнародних ринках, експортуючи продукцію в 10 країн світу і активно працює над розширенням географії експорту


Ми приймаємо активну участь у волонтерській допомозі для військових (тільки за останніх декілька місяців ми придбали карету швидкої на Авдіївський напрямок для 228 батальйону, задонатили 100 000 грн на протимінні трали для сил оборони). А команда «Уманьпиво» отримала першість з волейболу у стінах Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка у змаганні серед ветеранів волейболу.

Зараз ми шукаємо юриста в центральний офіс.

Якщо ти «на ТИ» з земельним, податковим і господарським правом…

Якщо ти просто ставишся до життя, маєш практичний підхід до вирішення задач…

Якщо ти настільки «тертий калач», що можеш розрулити будь-яку задачу юридичного характеру, або ж знаєш яких підрядників потрібно підключити щоб інтереси компанії були захищені на 100% … ТО МИ ШУКАЄМО САМЕ ТЕБЕ!

ЧОМУ ТОБІ ВАРТО ВІДПРАВИТИ РЕЗЮМЕ?

?Повністю прозора система мотивації: 40 тис грн

? На тебе чекає класний комфортний енергонезалежний офіс в м. Умань (компанія має досвід допомоги з релокейтом)

?Можливість оформлення «броні» на час роботи

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ:

?Супроводжувати діяльність близько 5 активних компаній (ТОВ) + декілька СПД в нестандартних задачах (на стандартизовані прості задачі майже скрізь є юристу по місцю). Задачі можуть мати наступний характер: оформлення земельних ділянок під об’єктами, повернення грошей за торги де були порушення з документами, оформлення нерухомого майна у власність (де наприклад 6-8 різних власників яких треба одночасно скоординувати), тощо. Задачі бувають різні.

?Взаємодія з супроводжуючими адвокатськими компаніями та нотаріусами.

?Виконувати особисті доручення юридичного характеру керівного складу (наприклад подача декларацій).

Якщо коротко, нам потрібна людина головного офісу, яка триматиме юридичний фронт. Що вміє вирішити будь-яку задачу яка би не трапилась, будь-то оформлення землі чи то якась нетипова задача.

ТАК ЯКИЙ ВІН, НАШ ІДЕАЛЬНИЙ КАНДИДАТ?

· Юрист практик, який може методично розгрести піднакопичені справи.

· З гнучким мисленням, вміє тримати в фокусі всі види діяльності, що притримується гасла компанії «Добре робиш – добре буде».

· Завжди надає кілька варіантів рішення з зазначеними ризиками

· Ідеально якщо має адвокатське посвідчення, але розглядаємо кандидатів і без

Якщо ти розумієш що це саме про тебе, надсилай резюме на пошту отправить резюме швидше!

А резюме із супровідним листом «Чому я підходжу на цю вакансію» буде розглянуто насамперед!

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  VIP вакансии

Часто ищут

↑ Наверх