Сегодня речь об антикарьеристках – женщинах, которые отказываются строить карьеру сознательно.
На самом деле, мода на карьеру, начатая феминистками, уже проходит, и на смену ей появляется мода на самореализацию любыми способами и поиски своего места в жизни. Чаще всего у женщин, занятых работой, нет времени сбавить темп, остановиться и подумать о простых вещах: что на самом деле они хотят получить от жизни?
Очень важно решить для себя 3 вещи:
- как вы хотите распределять время между работой и личной жизнью;
- что для вас в жизни действительно важно, а от каких вещей вы могли бы отказаться;
- если вы измените вашу жизнь и новый вариант придется вам не по душе, то легко ли вам будет вернуться в прежнюю колею.
Антикарьеристки не случайно выбирают такой путь: для одних это возможность попробовать себя в другой области, для других – сказывается постоянный стресс и напряжение, вызванные ответственностью за свою деятельность, третьи же просто сбегаю от рутины, пытаясь найти себя в более творческих занятиях.
Если вы чувствуете, что усталость накопилась, возможно, имеет смысл сменить сферу деятельности, или уйти в длительный отпуск или просто стать фрилансером (если ваш род деятельности вам это позволяет).
В любом случае, перемены пойдут на пользу вашему настроению!
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.