«Кар’єрні питання» займають важливу частину у професійному житті багатьох сучасних людей. Зрозуміло, що такі переживання цілком нормальні, бо кожен з нас не проти «рости» як профі та паралельно покращувати своє фінансове становище.
Jobs.ua рекомендує декілька порад для тих, хто не чекає поки його персона буде помічена керівництвом та колегами, а намагається самостійно будувати свої «кар’єрні сходи».
По-перше, зазіхаючи на серйозну кар’єру, не зволікайте від відповідальності у робочому процесі. Та, якщо до справжніх проектів вас ніхто е запрошує, шукайте таку відповідальність самі, пропонуючи свою кандидатуру у тих справах, де ви впевнені у позитивному результаті своєї роботи.
Далі, не зволікайте від «просування» себе, як фахівця. Звичайно, це не повинно виглядати як «голі» слова про свій професіоналізм. Краще донести до керівництва свої перемоги та досягнення, яких ви дісталися останнім часом. Навіть, якщо в вашого боса не знайдеться часу вислухати вас – письмовий (чи у електронному вигляді) варіант обґрунтування того, за що вас мають цінити, дуже непогана альтернатива спокійній бесіді.
Та й самі розмови про ваше можливе підвищення не слід починати без «підготовки ґрунту». Повідомивши керівництво за декілька днів про існуючу у вас до нього серйозну тему розмови, ви дозволите керівнику самостійно обрати зручний час та морально підготуватися до ваших можливих пропозицій.
У самій розмові, дуже переконливо виглядає той її ініціатор, який впевнений та може оперувати даними (наприклад, цифрами), які легко тримає «в голові». Тому, підготуватися до цього не стане зайвим.
Налаштуйтеся на будь-який результат, та головне будьте готові до альтернативних пропозицій з боку шефа. Можливо, ваше підвищення він бачить трохи інакше, ніж ви самі. Й це, зовсім не означає, що так буде погано для вас та від цього слід відмовитись.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.
В статті ділимося порадами, в яких сферах діяльності розвивати справу, щоб зацікавити своїм продуктом чи послугами людей, чиї статки вимірюються мільйонами доларів. Мільйонами як мінімум.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.