Программное обеспечение ноутбука включает совместимый с файлами MS Office офисный пакет (работа с документами и электронными таблицами), веб-браузер, клиент для работы с электронной почтой, адресную книгу, редактор фотографий, электронный фотоальбом и медиаплеер. Интерфейс всех приложений максимально упрощен и интуитивно понятен. В основе примененной в Alex операционной системы лежит Linux.
Среди плюсов ПК разработчик выделяет такие моменты, как отсутствие проблем с вирусами, автоматическое обновление программного обеспечения и ОС, отсутствие вызывающих сбои в работе операционной системы ошибок и табличек, сообщающих о них и пугающих неподготовленных пользователей. Кроме того, просто так сторонний человек не сможет получить доступ к личной информации пользователя. Для функционирования Alex необходимо использовать комплектный USB-ключ, плюс можно защитить систему паролем.
Также всем обладателям нового лэптопа бесплатно предлагается дисковое пространство в онлайновом хранилище данных. Стоит отметить, что за использование Alex придется ежемесячно платить по $15 или же по $38, если необходим беспроводный доступ в Интернет (осуществляется через сеть 3G), а стоимость самого устройства составляет $615. Об аппаратных спецификациях ноутбука BCC ничего не сообщала.Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.