RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Пресс-релизы
 5. Безоплатний онлайн-марафон «Створи власного Telegram-бота за допомогою Python+ChatGPT»

Безоплатний онлайн-марафон «Створи власного Telegram-бота за допомогою Python+ChatGPT»

12.05.2023 592
Безоплатний онлайн-марафон «Створи власного Telegram-бота за допомогою Python+ChatGPT»

Безоплатний онлайн-марафон «Створи власного Telegram-бота за допомогою Python+ChatGPT»

12.05.2023     592

Дата старту: 22 травня
Для дітей 12+ років

Безоплатний онлайн ІТ-марафон для підлітків 12+ років від онлайн-академії GoITeens – це можливість для вашої дитини познайомитися із найпопулярнішою мовою програмування Python, штучним інтелектом ChatGPT та створити власного Телеграм-бота всього за 3 дні.

Програма марафону включає в себе:

 1. Створення бота за допомогою BotFather. Діти опановують функціонал BotFather – «батька ботів», утиліти для створення ботів у Telegram.
 2. Навчання ботареакціям на команди та завантажування фотографій. Для цього діти використовують програмування мовою Python та інтеграцію коду в BotFather.
 3. Налаштування штучного інтелекту ChatGPT. Аби наш бот вмів накладати фрази на картинки, діти генерують текст за допомогою ШІ ChatGPT.
 4. Навчання бота накладання тексту на фото. Тепер діти навчають бота накладати на фотографії текст, згенерований штучним інтелектом. Бот готовий!
 5. Додавання функціоналу від реального замовника. Наші партнери вигадали завдання для учасників марафону. Діти дізнаються на практиці, як це – отримати тестове завдання від потенційного замовника.
 6. Фінальний вебінар про роботу в ІТ для підлітків.

Завершується марафон фінальним вебінаром для батьків та дітей, де HR-менеджер ІТ-компанії та наш випускник (17-річний Python-розробник) розкажуть, як дитині знайти першу роботу в ІТ протягом літа, як скласти резюме та підготуватися до співбесіди, що потрібно знати та вміти, аби потрапити в ІТ вже у 15-17 років.

Підписуйтеся на Інстаграм GoITeens (@go_iteens), щоб не пропустити анонс події!

Або шукайте нас у Telegram – @devofteens, тут також ви зможете знайти інформацію про марафон та отримати посилання на реєстрацію.

Довідка:

GoITeens — онлайн IT-академія для дітей та підлітків від 7 до 17 років. В академії діти вивчають програмування, розробку вебсайтів, створення комп’ютерних та мобільних ігор, а також диджитал-дизайн.

Основний акцент у навчанні робиться на створення практичних проєктів, які діти можуть покласти у власне портфоліо під час пошуку роботи. Чимало студентів GoITeens починають заробляти свої перші кошти в ІТ ще задовго до закінчення загальноосвітньої школи.

Читайте также


↑ Наверх