Дата старту: 22 травня
Для дітей 12+ років
Безоплатний онлайн ІТ-марафон для підлітків 12+ років від онлайн-академії GoITeens – це можливість для вашої дитини познайомитися із найпопулярнішою мовою програмування Python, штучним інтелектом ChatGPT та створити власного Телеграм-бота всього за 3 дні.
Програма марафону включає в себе:
Завершується марафон фінальним вебінаром для батьків та дітей, де HR-менеджер ІТ-компанії та наш випускник (17-річний Python-розробник) розкажуть, як дитині знайти першу роботу в ІТ протягом літа, як скласти резюме та підготуватися до співбесіди, що потрібно знати та вміти, аби потрапити в ІТ вже у 15-17 років.
Підписуйтеся на Інстаграм GoITeens (@go_iteens), щоб не пропустити анонс події!
Або шукайте нас у Telegram – @devofteens, тут також ви зможете знайти інформацію про марафон та отримати посилання на реєстрацію.
Довідка:
GoITeens — онлайн IT-академія для дітей та підлітків від 7 до 17 років. В академії діти вивчають програмування, розробку вебсайтів, створення комп’ютерних та мобільних ігор, а також диджитал-дизайн.
Основний акцент у навчанні робиться на створення практичних проєктів, які діти можуть покласти у власне портфоліо під час пошуку роботи. Чимало студентів GoITeens починають заробляти свої перші кошти в ІТ ще задовго до закінчення загальноосвітньої школи.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.