Переможна Україна майбутнього має постати геть іншою державою – могутньою, розвиненою, технологічною. Найголовнішими мотиваторами цього процесу стануть саме діти. Адже не тільки для себе, але й для них, у першу чергу, ми будуватимемо оновлену державу.
Уже 17 липня діти матимуть унікальну можливість створити власними руками Україну Перемоги та спланувати реконструкцію наших тимчасово окупованих територій – «Таврійської Долини» на безоплатному онлайн ІТ-марафоні від ІТ-академії для дітей GoITeens.
Марафон розрахований на дітей 7-17 років, які працюватимуть за трьома напрямами (на вибір):
Подія триватиме з 17 по 21 липня, до неї долучаться багаточисленні партнери: MEGOGO, Socar, Контора Pi, Kharkiv IT cluster, Lun ua, Мій клас та чимало інших.
Серед партнерів марафону – благодійний фонд «Благомай». Адже марафон має на меті також залучити дітей позбавлених батьківського піклування, дітей військовослужбовців та ветеранів, допомогти їм спробувати себе в ІТ та створити свої перші самостійні проєкти.
Протягом події на дітей чекають не тільки захопливі завдання, але також численні розваги в Discord та стріми на YouTube-каналі GoITeens @go_iteens.
У фіналі марафону дітлахи, які виконали всі завдання, отримають цінні подарунки та зможуть долучитися до розіграшу призів від партнерів.
Календар розважально-освітніх подій вашої дитини буде неповним без участі в онлайн ІТ-марафоні «Таврійська долина», тож запрошуємо до реєстрації!
Усі деталі в Instagram: @go_iteens
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?