Переможна Україна майбутнього має постати геть іншою державою – могутньою, розвиненою, технологічною. Найголовнішими мотиваторами цього процесу стануть саме діти. Адже не тільки для себе, але й для них, у першу чергу, ми будуватимемо оновлену державу.
Уже 17 липня діти матимуть унікальну можливість створити власними руками Україну Перемоги та спланувати реконструкцію наших тимчасово окупованих територій – «Таврійської Долини» на безоплатному онлайн ІТ-марафоні від ІТ-академії для дітей GoITeens.
Марафон розрахований на дітей 7-17 років, які працюватимуть за трьома напрямами (на вибір):
Подія триватиме з 17 по 21 липня, до неї долучаться багаточисленні партнери: MEGOGO, Socar, Контора Pi, Kharkiv IT cluster, Lun ua, Мій клас та чимало інших.
Серед партнерів марафону – благодійний фонд «Благомай». Адже марафон має на меті також залучити дітей позбавлених батьківського піклування, дітей військовослужбовців та ветеранів, допомогти їм спробувати себе в ІТ та створити свої перші самостійні проєкти.
Протягом події на дітей чекають не тільки захопливі завдання, але також численні розваги в Discord та стріми на YouTube-каналі GoITeens @go_iteens.
У фіналі марафону дітлахи, які виконали всі завдання, отримають цінні подарунки та зможуть долучитися до розіграшу призів від партнерів.
Календар розважально-освітніх подій вашої дитини буде неповним без участі в онлайн ІТ-марафоні «Таврійська долина», тож запрошуємо до реєстрації!
Усі деталі в Instagram: @go_iteens
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.