Шаров сообщил о многочисленных обращениях в комитет граждан с жалобами на незаконное увольнение с работы и напомнил руководителям предприятий и организаций всех форм собственности о необходимости соблюдения Конституции и законов Украины. В свою очередь, незаконно уволенным гражданам он посоветовал: "Даже в тех случаях, где есть основания для написания заявлений об увольнении, не говоря о тех случаях, где их нет, перед принятием решения важно посоветоваться с юристами".
Глава комитета также отметил случаи, когда государственным служащим в ультимативной форме, с нарушением действующего законодательства о госслужбе предлагали написать заявления об увольнении. "При этом звучали угрозы об увольнении по сфабрикованным статьям", - сказал Игорь Шаров.
Он отметил опасность массовых нарушений прав граждан. "Если Кабинет министров, преследуя благородные цели, призывает государственные ведомства игнорировать решения судов, которые они считают незаконными, то это может создать прецедент для всей исполнительной ветви власти вообще игнорировать неудобные для них судебные решения", - считает Шаров.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.