По словам Лулы, он не собирается выбрасывать деньги на ветер, а вложит их развитие технологий и образования. Более того, президент подчеркнул, что Бразилия не будет чистым экспортером сырой нефти, а сделает ставку на развитие нефтепереработки.
Крупнейшие нефтяные месторождения были открыты в ноябре 2007 года на бразильском континентальном шельфе в нескольких десятках километров от юго-восточного побережья страны. Потенциальные запасы нефтяных полей Тупи и Кариока оцениваются в 5-8 и 33 миллиарда баррелей соответственно. Если запасы будут подтверждены, то Бразилия сможет войти в десятку крупнейших производителей нефти в мире.
Разработка этих месторождений затрудняется тем, что они расположены под океанским дном на глубине более полутора тысяч метров. Для эксплуатации запасов требуются значительные инвестиции. Сейчас правительство Бразилии взвешивает различные варианты разработки. Согласно одному из них, вести добычу будет государственная нефтяная компания.
Бразильская экономика является крупнейшей в Латинской Америке и второй по величине в западном полушарии после США. Тем не менее, 190-миллионная страна страдает из-за большой разницы в доходах между бедными и богатыми. По данным на 2005 год, 31 процент населения страны пребывал за чертой бедности по местным критериям.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.