Оценивались результаты стандартного теста SAT, который содержит задания по математике, логике, английскому языку и т. п. - его сдают практически все школьники США. Авторы исследования проследили биографии примерно 2.4 тыс. человек, которые сдавали этот экзамен четверть века назад и попали в 1% показавших наилучшие результаты.
Результаты исследования нельзя считать полностью сенсационными. Не представляется странным, что те школьники, которые показали лучшие результаты, отвечая на "математическую" часть экзамена, преуспели в науке, технологии, инженерии и математике. В свою очередь, те, кто продемонстрировал лучшую вербальную подготовку, сделал карьеру в сфере истории, искусства, литературы, языкознания и пр. В целом, люди, 25 лет назад вошедшие в число 1% лучших, достигли очень многого. Они стали обладателями 817 патентов на изобретения и опубликовали 93 книги. Многие из них достигли значительных высот в науке и бизнесе.
Детальные результаты исследования будут опубликованы в журнале Psychological Science.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.