RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Советы соискателю
  5. Чим перекрити відсутність досвіду

Чим перекрити відсутність досвіду

4.09.2022 654Автор: Лоліта Платошкіна
Чим перекрити відсутність досвіду

Чим перекрити відсутність досвіду

4.09.2022     654Автор: 

Досвід роботи - один з основних розділів вашого резюме, якому роботодавець приділяє найбільшу частину уваги й значення при відборі кандидатів на вакансію. Він повинен бути заповнений в резюме в будь-якому випадку, навіть якщо ви раніше не мали досвіду роботи й тільки-но працевлаштовуєтеся після отримання кваліфікаційного ступеня. До вас придивляються і розглядають з усіх сторін, а значить будуть ретельно вивчати, чим ви заповните саме цю графу. В цій статті Jobs.ua дасть поради, що зазначити в резюме в графі досвіду роботи, якщо зазначити інформації обмаль.

Існує певний стереотип, що хорошу роботу не можна знайти без досвіду. Звісно, досвід роботи впливає на рівень заробітної плати, проте це зовсім не перешкода пройти успішно співбесіду і зайняти хорошу вакансію, особливо якщо ви впевнені в знаннях й цілеспрямовані на успіх. Навіть якщо ви кардинально міняєте сферу діяльності й приходите на нове місце роботи без потрібного досвіду, ви завжди можете зазначити ключові вміння та навички, набуті на минулих місцях роботи.

Що зазначити в графі досвіду роботи

Практика

Ваша студентська практика, яку доводиться студентам проходити під час навчання відмінно підійде для зазначення в резюме в графі досвіду. Обов’язково вкажіть, де ви її проходили та протягом якого часу. Зазначте, які обов’язки вам доводилось виконувати, якщо залишились характеристики від керівників тих компаній, то сміливо можете додати до резюме.

Стажування

Стажування також можуть додати вам конкуренції. Якщо ви проходили стажування в відомій компанії або знаменитого професіонала галузі, в який будете працювати, то вкажіть імена та компанії, щоб вони фігурували, говорили самі за вас та надавали вам значущості.

Волонтерські, університетські проекти

Волонтерські, університетські проекти, участь в них говорить про багато набутих умінь: комунікація, робота в команді, організаційні навички тощо. Вони також можуть зіграти важливу роль в деяких вакансіях.

Фріланс

Якщо ви не маєте фактичного досвіду роботи, але працювали фрілансером, відточуючи власні навички та вміння, і у вас є роботи, що можна покласти в портфоліо - ви додасте собі суперсили серед інших конкурентів.

Лекції, курси, конференції

Обов’язково зазначте відвідування та прослуховування лекцій, проходження курсів, відвідування конференцій. Це говорить про вашу активну діяльність, зацікавленість, бажання рухатись вперед, жагу до знань.

Як отримати досвід

Якщо ви бажаєте отримати вакансію в компанії своєї мрії без досвіду роботи і хочете все ж таки отримати більшу заробітну плату - працевлаштуйтесь спочатку junior-ом в іншу компанію, щоб отримати потрібний досвід. Завдяки цьому ви отримаєте необхідний досвід і запис у своїй трудовій книжці. Не переймаєтесь тим, що у вас буде дуже багато записів про різні місця роботи, які свідчать про зміну професій. Для людини, яка тільки починає свою кар’єру, це цілком природно.

Досвід роботи грає важливу роль при працевлаштуванні. Якщо ви не маєте досвіду роботи, то не забувайте, що завжди існують варіанти перекрити та акцентувати увагу роботодавця на інших власних перевагах. В резюме не забудьте вказати та пояснити причини відсутності досвіду. Особливо це стосується тих спеціалістів, хто міняє сферу діяльності. Але завжди будьте чесними з роботодавцями.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх