RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Все о резюме
  5. Чому підприємці лишають власні стартапи задля найманої праці

Чому підприємці лишають власні стартапи задля найманої праці

20.11.2019 450Автор: Лоліта Платошкіна
Чому підприємці лишають власні стартапи задля найманої праці

Чому підприємці лишають власні стартапи задля найманої праці

20.11.2019     450Автор: 

Рекрутери часто діляться з нами власними інсайтами та спостереженнями щодо ринку праці. Останнім часом вони зафіксували тенденцію багатьох підприємців та власників стартапів, які готові змінити свою підприємницьку трьох-п’яти річну діяльність на найману працю. Це досить незвичне рішення, на думку рекрутерів, бо досить непросто в раз відмовитись від усіх напрацьованих стартапів і знову повернутися до роботи на роботодавця. Чому так трапляється і що робити підприємцям, які потрапляють в такі ситуації, спробуємо розібратися в цій статті.

Відповідь на питання: «Чому підприємці лишають власні стартапи задля найманої праці» - з уст самих підприємців чути досить дивно. Багато хто з таких спеціалістів розчарувалися в результатах власних стартапів. Вони дуже втомились від постійного вкладування власних зусиль, часу, грошей, нервів та здоров’я на розв’язання проблем, які постають на шляху бізнесу. Але не для всіх підприємців відмова від власного діла стане виходом. Багато хто з них на стільки ввійшли в ритм життя підприємців, що навіть уявити собі не можуть, як це працювати суворо за графіком, виконувати чітко завдання роботодавця, власні думки тримати біля себе. В таких випадках найкращий вихід для підприємців - довіритись спеціалісту з рекрутингу чи консалтингу щодо ведення підприємницьких справ, а також подолати відчуття втоми від власних проєктів. Як це зробити?

1. Дотримуватись чітко графіку роботи та режиму дня.

Для підприємців, які відкрили власну справу це й справді зробити досить важко. Вони змушені віддавати себе та свою увагу бізнесу 24/7. Рука повинна бути на пульсі. Тому так часто можна чути від спеціалістів: я не виспався, я втомився, в мене не має сил, не має енергії. Через це вони часто порушують графік роботи і режим дня зміщується. Налагодить ці два критерії і зможете працювати в одному ритмі зі своїми співробітниками, відновите власні сили.

2. Будьте відкриті до всього нового в теорії та на практиці.

Подолати відчуття втоми від власних проєктів можна тільки постійно додаючи в них нові погляди, ідеї, пробувати нові методики, техніки, залучати більше партнерів, інвесторів.

3. Не нехтуйте відпустками.

Всім спеціалістам потрібні відпочинки та відпустки. Дуже важливо хоча б на декілька днів відкладати телефон, комп’ютер та власні справи бізнесу, робити таким чином перезавантаження. Шукайте на цей час помічників, які зможуть тримати справи вашого бізнесу на плаву.

Отже, для всіх підприємців, які втомились від власних стартапів та бізнесу, порада одна: вмійте відпочивати та правильно будувати робочу систему всередині компанії.

Читайте также

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 Февраль, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 Февраль, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 Февраль, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 Февраль, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


↑ Наверх