Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Все про резюме
 5. Чому підприємці лишають власні стартапи задля найманої праці

Чому підприємці лишають власні стартапи задля найманої праці

20.11.2019 101Автор: Лолита Платошкина
Чому підприємці лишають власні стартапи задля найманої праці

Чому підприємці лишають власні стартапи задля найманої праці

20.11.2019     101Автор: 

Рекрутери часто діляться з нами власними інсайтами та спостереженнями щодо ринку праці. Останнім часом вони зафіксували тенденцію багатьох підприємців та власників стартапів, які готові змінити свою підприємницьку трьох-п’яти річну діяльність на найману працю. Це досить незвичне рішення, на думку рекрутерів, бо досить непросто в раз відмовитись від усіх напрацьованих стартапів і знову повернутися до роботи на роботодавця. Чому так трапляється і що робити підприємцям, які потрапляють в такі ситуації, спробуємо розібратися в цій статті.

Відповідь на питання: «Чому підприємці лишають власні стартапи задля найманої праці» - з уст самих підприємців чути досить дивно. Багато хто з таких спеціалістів розчарувалися в результатах власних стартапів. Вони дуже втомились від постійного вкладування власних зусиль, часу, грошей, нервів та здоров’я на розв’язання проблем, які постають на шляху бізнесу. Але не для всіх підприємців відмова від власного діла стане виходом. Багато хто з них на стільки ввійшли в ритм життя підприємців, що навіть уявити собі не можуть, як це працювати суворо за графіком, виконувати чітко завдання роботодавця, власні думки тримати біля себе. В таких випадках найкращий вихід для підприємців - довіритись спеціалісту з рекрутингу чи консалтингу щодо ведення підприємницьких справ, а також подолати відчуття втоми від власних проєктів. Як це зробити?

1. Дотримуватись чітко графіку роботи та режиму дня.

Для підприємців, які відкрили власну справу це й справді зробити досить важко. Вони змушені віддавати себе та свою увагу бізнесу 24/7. Рука повинна бути на пульсі. Тому так часто можна чути від спеціалістів: я не виспався, я втомився, в мене не має сил, не має енергії. Через це вони часто порушують графік роботи і режим дня зміщується. Налагодить ці два критерії і зможете працювати в одному ритмі зі своїми співробітниками, відновите власні сили.

2. Будьте відкриті до всього нового в теорії та на практиці.

Подолати відчуття втоми від власних проєктів можна тільки постійно додаючи в них нові погляди, ідеї, пробувати нові методики, техніки, залучати більше партнерів, інвесторів.

3. Не нехтуйте відпустками.

Всім спеціалістам потрібні відпочинки та відпустки. Дуже важливо хоча б на декілька днів відкладати телефон, комп’ютер та власні справи бізнесу, робити таким чином перезавантаження. Шукайте на цей час помічників, які зможуть тримати справи вашого бізнесу на плаву.

Отже, для всіх підприємців, які втомились від власних стартапів та бізнесу, порада одна: вмійте відпочивати та правильно будувати робочу систему всередині компанії.

Читайте також

 • Світовий ринок праці: в очікуванні "комфортного апокаліпсису" 5 грудень, 2019

  Здається, що при всій цій легкості та зручності, нова техногенна «висока» революція, просто не залишає людині місця на ринку праці

 • Коли правильно просити підвищення зарплати 5 грудень, 2019

  Не секрет, що кожен з найманих робітників, рано чи пізно, але починає вважати, що час для збільшення його заробітної платні, вже настав

 • Лайфхаки поліглота, або як правильно вчити іноземну мову 4 грудень, 2019

  Знавці арабської чи китайської мови, й досить вважаються такими, що мають вагу золота,

 • Як профорієнтувати свою дитину? 3 грудень, 2019

  Питання щодо вибору професії, а згодом і навчального закладу частіше постають перед батьками ніж перед дітьми. Чому працювати треба починати якомога раніше. Чому батькам краще не тиснути на дітей, і як допомогти визначитися їм зі справою життя.

 • Як навчати новачка 2 грудень, 2019

  Новачок на робочому місці потребує більшої уваги зі сторони менеджерів з персоналу, керівника відділу та більш кваліфікованих співробітників. Перші дні та тижні для нового спеціаліста в компанії дуже важливі: він дізнається про правила, традиції колективу, а також про свої прямі обов’язки. Інколи керівникам доводиться навчати новачка, який працює перші дні. Часто це завдання закріплено за конкретним робітником чи керівником в компанії, який наглядає на цей період за новачком. В цій статті знайдете відповіді на питання: «З чого почати навчання нового співробітника в компанії?» та «Як вірно побудувати навчання новачка?».

↑ Вгору