– Не бывает разочарования в профессии, – считает Алексей Топоров, психолог, бизнес-тренер компании «Арсенал-Консалтинг». – Под этим чаще всего понимается низкая оплата труда, неинтересная деятельность, неблагоприятная для физического и душевного здоровья среда, нежелание человека работать в принципе.
Следовательно, неудовлетворенность профессией – это совсем не обязательно разочарование в самой профессии. Быть может, имея другие условия труда или иной характер деятельности, человеку и в голову бы не пришло менять специализацию. Иной раз работника к смене профессии подталкивает нежелание трудиться «по найму»: человек стремится открыть свое дело, фактически меняя весь образ жизни, и специальность в том числе. Можно ли посоветовать, как разобраться в истинных причинах «разочарования»?
– Все решается индивидуально, в каждом конкретном случае будут свои, отдельные предложения. Общих рекомендаций, одинаково подходящих всем, не может быть, – уверен Алексей Топоров. – Чаще всего говорят, что разочаровались в профессии, те люди, которые не очень представляют себе, чем бы они вообще хотели заниматься. Я полагаю, что простой сменой профессии тут ничего не решить.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.