Ворог намагається занурити нас в пітьму, залишити без електроенергії в той час, коли зима вже вступає в свої права. Звичайно, український дух і волю до перемоги їм зламати не вдасться, проте питання, де попрацювати в Києві, якщо немає світла, стає дуже актуальним для багатьох жителів столиці. Портал з працевлаштування та пошуку роботи Jobs.ua підготував для вас добірку коворкінгів у Києві.
Ця затишна локація перебуває в парку Нивки, куди можна запросто добратися пішки від станцій метро Нивки та Берестейська. Це непогане місце для продуктивної роботи – високі стелі, затишний простір і свіже повітря. До послуг відвідувачів – закріплені місця чи затишний офіс, зал для проведення заходів і навіть дзен-кімната для йоги і медитацій. Ціна питання різниться залежно від того, які у вас потреби. Приміром, разове відвідування коштуватиме 400 гривень, а закріплене місце в опенспейсі вартуватиме 230 доларів на місяць.
Якщо зникне електроенергія – це не проблема, завжди можна скористатися автономним джерелом живлення для підзарядки пристроїв. Поїсти тут теж можна в будь-який час, завітавши в тутешній ресторан. Коворкінг працює поки що без генератора, але у WORKIT обіцяють, що незабаром він з’явиться.
Щодо безпеки: під час повітряних тривог можна перебувати в кімнаті в центрі будівлі, яка відповідає правилу двох стін. Також можна вирушити до метро Нивки (7 хв, якщо іти пішки).
Це мережа локацій преміум-класу в центрі столиці. Поки що в Києві налічується 4 локації:
Найвпевненіше відвідувачі почуватимуться в «Creative State of Gulliver», де підключений генератор і можна працювати без побоювань, що світло в будь-яку мить вимкнеться. На «арсенальних» локаціях ще не відключали світло, але планується встановлення потужного генератора.
Стосовно інтернету: планується закупівля «Старлінків» для всіх локацій.
Щодо безпеки: всі коворкінги мають укриття на випадок повітряної тривоги.
Коштуватиме це задоволення 30 доларів/день. Якщо орендувати коворкінг невеликій команді, по ціні вийде досить комфортно.
Цей коворкінг розташований у приміщенні колишнього заводу «Радар» (метро Палац Україна). Тут буде комфортно як фрілансеру-самітнику, так і групі працівників. За 10 доларів/день ви отримуєте цілодобовий доступ, можливість скористатися душем, облаштовані кухні з можливістю замовлення обідів.
Що важливо, відключення електроенергії вам не загрожуватиме, адже є власний генератор. Відповідно, доступ до Wi-Fi теж буде збережено.
Щодо безпеки: в самій будівлі є підвал, і станція метро неподалік.
В статті ділимося порадами, в яких сферах діяльності розвивати справу, щоб зацікавити своїм продуктом чи послугами людей, чиї статки вимірюються мільйонами доларів. Мільйонами як мінімум.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.