В Харькове воспитанников детских садов и школ будут кормить лучше. К стоимости питания ребятни чиновники прибавили от 50 копеек до 1,5 грн. Новый тариф утвердили на заседании исполкома. В 2012 году вместо 8 грн в день малыши в садиках будут съедать продуктов уже на 9 грн. В мэрии обещают, что разницу будут компенсировать из городского, а не родительского бюджета. Родители, как и прежде будут доплачивать 4 грн. На питание малышей, которые посещают садики с круглосуточным пребыванием, выделят по «червонцу».
«Повышение стоимости обусловлено желанием повысить качество питания и, конечно же, угнаться за ценами на продукты, которые шагают вперед семимильными шагами. Благодаря этому появится возможность добавить в рацион детей больше овощей, фруктов или белковой пищи», — рассказала «Сегодня» директор Департамента образования горсовета Ольга Деменко.
Учеников 1—4 классов обещают накормить завтраками на 4 грн в день (в прошлом году — 3,5 грн). В мэрии уверяют: несмотря на увеличение стоимости, питание школьников для родителей как и прежде, останется бесплатным. Детям льготных категорий на завтраки и обеды чиновники обещают и вовсе выделить по 5 грн вместо 3,5 грн.
Кроме того, в мэрии не планируют отказываться и от бесплатного молока для первоклашек — на полезный напиток для каждого малыша заложили в бюджете по 2,1 грн.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.