Як дізнався Jobs.ua, за даними Державної служби статистики, минулого року в Україні було зареєстровано майже 11 000 000 українців, яких віднесено до категорії «економічно неактивного населення».
Аналітики Держстату запевняють, що основними причинами того, що українські громадяни «сидять без роботи», у більшості випадків, є суттєві обставини.
Так, 54,75 з цього числа, це ті з громадян, хто вийшов на заслужений відпочинок. 20,9% - з різних причин знаходяться на утриманні родичів та близьких людей, а 1% тих, хто не може працювати завдяки вадам здоров’я.
Є, насправді й ті, хто просто очікує, коли їх покличуть на попередню роботу, таких громадян – 0,2%. Не можуть знайти роботу згідно власним навичкам, ще 0,5% українців. 0,6% зневірилися у своїх попередніх пошуках та припинили шукати працевлаштування.
А, ще 0,1% …просто не знає, де сьогодні можна роботу знайти.
Ловіть чудову добірку для працівників креативної індустрії, щоб навчитися черпати ідеї практично нізвідки.
На співбесіді важливо виділитися з-поміж інших пошукачів, здобути статус головного претендента на вакансію. Як це зробити? Портал Jobs.ua пропонує розглянути банальні відповіді на співбесідах, яких краще уникати.
Зберігати гостроту розуму впродовж життя конче необхідно, хоч і нелегко, якщо людина не розвивається і не тренує свій мозок. То як її тренувати, цю ліниву конячку під назвою Розум?
Портал з працевлаштування Jobs.ua підготував для вас добірку курйозних випадків зі світу великого бізнесу, коли отримати великі статки можуть цілком випадкові люди.
Останні десятиліття чимало українців шукали кращого життя в Європі, щоб конвертувати свої знання і навички у високу зарплату. Проте в самій Європі з кваліфікованою робочою силою не все так безхмарно. З’ясовуємо разом із Jobs.ua, в чому полягає суть проблеми і як європейці намагаються цьому запобігти.