UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Ринок праці України
 5. "Економічно неактивні": версія Держстату

"Економічно неактивні": версія Держстату

17.04.2019 283Автор: Олександр Мавлідінов
"Економічно неактивні": версія Держстату

"Економічно неактивні": версія Держстату

17.04.2019     283Автор: 

Як дізнався Jobs.ua, за даними Державної служби статистики, минулого року в Україні було зареєстровано майже 11 000 000 українців, яких віднесено до категорії «економічно неактивного населення».

Аналітики Держстату запевняють, що основними причинами того, що українські громадяни «сидять без роботи», у більшості випадків, є суттєві обставини.

Так, 54,75 з цього числа, це ті з громадян, хто вийшов на заслужений відпочинок. 20,9% - з різних причин знаходяться на утриманні родичів та близьких людей, а 1% тих, хто не може працювати завдяки вадам здоров’я.

Є, насправді й ті, хто просто очікує, коли їх покличуть на попередню роботу, таких громадян – 0,2%. Не можуть знайти роботу згідно власним навичкам, ще 0,5% українців. 0,6% зневірилися у своїх попередніх пошуках та припинили шукати працевлаштування.

А, ще 0,1% …просто не знає, де сьогодні можна роботу знайти.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору