Як дізнався Jobs.ua, за даними Державної служби статистики, минулого року в Україні було зареєстровано майже 11 000 000 українців, яких віднесено до категорії «економічно неактивного населення».
Аналітики Держстату запевняють, що основними причинами того, що українські громадяни «сидять без роботи», у більшості випадків, є суттєві обставини.
Так, 54,75 з цього числа, це ті з громадян, хто вийшов на заслужений відпочинок. 20,9% - з різних причин знаходяться на утриманні родичів та близьких людей, а 1% тих, хто не може працювати завдяки вадам здоров’я.
Є, насправді й ті, хто просто очікує, коли їх покличуть на попередню роботу, таких громадян – 0,2%. Не можуть знайти роботу згідно власним навичкам, ще 0,5% українців. 0,6% зневірилися у своїх попередніх пошуках та припинили шукати працевлаштування.
А, ще 0,1% …просто не знає, де сьогодні можна роботу знайти.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.