Лесохозяйственные предприятия Государственного агентства лесных ресурсов намерены реализовывать хвойные деревья к новогодним и рождественским праздникам по средней цене 50-52 гривен за штуку.
Об этом на брифинге сказал председатель Гослесресурсов Виктор Сивец.
Он отметил, что для покрытия затрат по содержанию предприятиями Гослесресурсов плантаций новогодних елок и обеспечения 5% рентабельности своей деятельности в этом году средняя стоимость реализации елок составит 50-52 гривны за штуку.
Стоимость будет зависеть от региона происхождения хвойного, а также от его сорта, качества и величины.
"На елочных базарах предприниматели уже сами будут ставить свои цены, которые они считают нужными согласно рыночным условиям", - подчеркнул он.
При этом Сивец не смог спрогнозировать, с какой наценкой могут продаваться елки на новогодних ярмарках.
"В зависимости от покупательной способности населения будет выстраиваться ценовая политика тех предпринимателей и компаний, которые будут реализовывать эту продукцию на рынке", - сказал он.
Сивец отметил, что, к примеру, на рынках Киева елки традиционно реализуются дороже, чем в других регионах Украины.
В нынешнем году подведомственные предприятия Гослесресурсов готовы поставить для реализации около 5 млн новогодних елок, выращенных на специальных плантациях, а также 1 млн елок, отобранных во время плановых рубок леса.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.