Економічні складнощі, що виникли внаслідок карантину торкнулися й українських журналістів. Оскільки через масовий відтік рекламодавців редакціям не залишається нічого іншого, окрім зменшення зарплати журналістам або ж взагалі відправлення їх у безоплатні відпустки, чи навіть звільнення. На сьогодні кожне десяте українське локальне медіа зупинило свою діяльність на час карантину. А, як відомо, така ситуація зазвичай негативно впливає на незалежність журналістики.
Для підтримки професійних журналістів, що втратили роботу через коронавірусний карантин та викликану ним кризу, ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує програму стипендій «Залишайся у професії», що передбачає створення матеріалів на тему успішної імплементації реформ на регіональному рівні та по якій буде надаватись фінансування у розмірі 5500–6000 гривень.
Мета: допомогти представникам незалежних медіа зберегти свої професійні навички та продовжувати роботу попри виклики, що постали через пандемію.
Для участі у програмі необхідно зареєструватися до 5 травня 2020, 23:59 за посиланням:https://bit.ly/Stipends.
У формі реєстрації необхідно запропонувати три ідеї для матеріалу, одна з яких може бути обрана та профінансована. Вітаються пропозиції, які міститимуть такі підходи:
1. Жанр матеріалу: приклади позитивних змін або «журналістика рішень», можливі лонгріди. Приклади матеріалів у напрямі журналістики рішень можна переглянути тут.
2. Тематика: пошук рішень для імплементації реформ на місцях, використовуючи існуючі успішні практики.
3. Використання мультимедійних інструментів: фото, відео, інфографіки тощо.
Журналісти, які працювали в регіональних виданнях, але втратили роботу внаслідок коронакризи. ГО «Інтерньюз-Україна» залишає за собою право перевіряти достовірність даних про поточний статус працевлаштування журналіста, а також контактувати з колишніми роботодавцями.
Тільки відібрані учасники отримають повідомлення про перемогу у стипендіальній програмі. Результати будуть оголошені до 8 травня 2020 року включно.
Матеріали переможців конкурсу будуть опубліковані на онлайн-платформі UkraineWorld. П’ять найкращих матеріалів будуть перекладені англійською мовою та поширені серед міжнародної аудиторії видання.
За додатковою інформацією можна звернутися до Олександри Панової, координаторки програми за електронною адресою
Програму організовано ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливою навичкою для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.