UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Прес-релізи
  5. Фінансова підтримка журналістам, що залишились без роботи під час пандемії

Фінансова підтримка журналістам, що залишились без роботи під час пандемії

28.04.2020 1298
Фінансова підтримка журналістам, що залишились без роботи під час пандемії

Фінансова підтримка журналістам, що залишились без роботи під час пандемії

28.04.2020     1298

Економічні складнощі, що виникли внаслідок карантину торкнулися й українських журналістів. Оскільки через масовий відтік рекламодавців редакціям не залишається нічого іншого, окрім зменшення зарплати журналістам або ж взагалі відправлення їх у безоплатні відпустки, чи навіть звільнення. На сьогодні кожне десяте українське локальне медіа зупинило свою діяльність на час карантину. А, як відомо, така ситуація зазвичай негативно впливає на незалежність журналістики.

Для підтримки професійних журналістів, що втратили роботу через коронавірусний карантин та викликану ним кризу, ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує програму стипендій «Залишайся у професії», що передбачає створення матеріалів на тему успішної імплементації реформ на регіональному рівні та по якій буде надаватись фінансування у розмірі 5500–6000 гривень.

Мета: допомогти представникам незалежних медіа зберегти свої професійні навички та продовжувати роботу попри виклики, що постали через пандемію.

Для участі у програмі необхідно зареєструватися до 5 травня 2020, 23:59 за посиланням:https://bit.ly/Stipends.

Які заявки мають шанс на підтримку?

У формі реєстрації необхідно запропонувати три ідеї для матеріалу, одна з яких може бути обрана та профінансована. Вітаються пропозиції, які міститимуть такі підходи:

1. Жанр матеріалу: приклади позитивних змін або «журналістика рішень», можливі лонгріди. Приклади матеріалів у напрямі журналістики рішень можна переглянути тут.

2. Тематика: пошук рішень для імплементації реформ на місцях, використовуючи існуючі успішні практики.

3. Використання мультимедійних інструментів: фото, відео, інфографіки тощо.

Хто може взяти участь у програмі?

Журналісти, які працювали в регіональних виданнях, але втратили роботу внаслідок коронакризи. ГО «Інтерньюз-Україна» залишає за собою право перевіряти достовірність даних про поточний статус працевлаштування журналіста, а також контактувати з колишніми роботодавцями.

Тільки відібрані учасники отримають повідомлення про перемогу у стипендіальній програмі. Результати будуть оголошені до 8 травня 2020 року включно.

Де будуть розміщені створені матеріали?

Матеріали переможців конкурсу будуть опубліковані на онлайн-платформі UkraineWorld. П’ять найкращих матеріалів будуть перекладені англійською мовою та поширені серед міжнародної аудиторії видання.

За додатковою інформацією можна звернутися до Олександри Панової, координаторки програми за електронною адресою opanova@internews.ua або за номером телефону +38(099) 255-33-05.

Програму організовано ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору