Тщательное изучение влияния газированных напитков на организм показало, что их употребление приводит к серьезным заболеваниям печени. Но в поле зрения израильских медиков попали не только сладкие «газировки», во вреде которых никто не сомневается уже давно. Врачи призвали осторожно относиться и к подслащенным фруктовым сокам, производители которых часто позиционируют свой продукт как полезный для здоровья.
Однако результаты исследования гласят, что чрезмерное употребление всех этих напитков способно разрушить печень. Поэтому не стоит верить тому, что написано на красивой этикетке — ученые советуют вместо дорогостоящих напитков отдать предпочтение обычной воде.
По словам доктора Нимера Асси, люди, выпивающие в день больше одного литра сладкой воды, рискуют в пять раз больше заработать ожирение печени и все вытекающие из этого заболевания. «В долгосрочной перспективе это способствует развитию диабета и болезни сердца», — предупреждает доктор из Медицинского центра Зив в Хайфе.
Особенно опасны воды и соки для детей. Ведь ребята употребляют этих неполезных напитков больше всех: многим в школу родители ежедневно дают упаковку сока. А лучше бы было, по мнению израильских медиков, заменить ее на бутылку обычной питьевой воды.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.