Премьер-министр Украины Гройсман, в очередной раз акцентирует внимание на необходимость контроля над соблюдением выплат заработной платы с учетом новых постановлений об ее минимальном размере.
Так, по словам премьера, правительство уделяет особое внимание соблюдению новых сумм минимальной заработной платы при выплате зарплат украинцам. Для этого не только создается специальный орган, призванный контролировать соблюдение вступившего в силу Закона, но и целый ряд мер – наказаний за его игнорирование.
Гройсман подчеркнул, что несоблюдение принятого закона установившего минимальную украинскую зарплату в размере 3200 гривен, есть не что иное, как пренебрежение правами человека. И те, кто готов содействовать подобному, будут немедленно наказаны, в отличие от «честного бизнеса», способствующего созданию «нормального климата для развития».
На вопрос журналистов об опасностях использования нового закона и органов контроля за его исполнением, как инструментов давления на отечественный бизнес, премьер подчеркнул, что будет осуществляться и контроль за чиновниками, во избежание такого положения вещей.
Назвав принятые постановления «вертикалью Правительства», Владимир Гройсман заверил в том, что Министерство социальной политики готово принимать безапелляционные решения в отношении любых чиновников, которые будут уличены в такой нерадивости.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».