Ни один работодатель не хотел бы, чтобы у него работали сонные сотрудники.
Во время сна все силы человека направлены на восстановление энергии, затраченной в период бодрствования. Тем не менее, некоторые люди предпочитают мало спать, объясняя это тем, что очень много времени уходит на сон.
Нормальный здоровый сон - это сон, после которого человек чувствует себя бодрым и отдохнувшим. Средняя продолжительность нормального сна - 8 часов в сутки. Как правило, чем крепче сон, тем выше его эффективность. Постель должна быть удобная и достаточно просторная, организм должен быть расслабленным, чувствоваться приятная усталость и ощущение хорошо прожитого дня.
Очень важно уделять время сну, но делать это лучше не в рабочее время. Наверняка, начальник будет не рад застать вас за этим занятием в разгар рабочего дня.
Американские ученые установили, что сон на рабочем месте повышает работоспособность. Но большинство работодателей с этим не соглашаются.
Очень полезным сном считается дневной сон, в период между 12 и 15 часами. Дневной сон восстанавливает силы, способствует сокращению морщин на лице, снимает стресс и поднимает настроение. Зачастую рабочий график не согласуется с таким отдыхом, но для этого и были придуманы выходные.
Ідеального зразка резюме не існує. Якщо погуглити «шаблони написання резюме», ми наткнемося на десятки, якщо не сотні, варіантів. Що ж робити, якщо хочеться скласти привабливе для роботодавців резюме?
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.