Самая интересная часть опроса - это связь между размером заработка и биоритмами. Так, среди американцев, чей доход выше среднего, утро любят 70%. Полуночников среди обеспеченных людей мало - лишь 3% могут похвастаться хорошим заработком, при этом ведя преимущественно ночной образ жизни. «Жаворонки» же, похоже, прочно заняли высокооплачиваемые места - среди самых малообеспеченных людей в США их насчитывается в два раза меньше, чем «сов».
Общий рейтинг выглядит так: больше всего респондентов (17%) назвали своим любимым временем 10 часов утра, 12% выбрали 9 часов, 10% - 8 часов, 9% - 7 часов, а полдень и 6 часов вечера - по 5%. Все остальные варианты набрали менее 4% голосов.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.