Более 85% украинских офисных работников не любят свою работу. Таков результат опроса, проведенного рекрутинговой компанией «HeadHunter». Лишь 14,72% опрошенных всегда счастливы на работе, 37,4% — иногда, 17,16% — никогда, а 8,12% признались, что работают ради денег. Каждый пятый вообще не смог ответить.
По мнению рекрутеров, причины неудовлетворенности в том, что менеджеры не получают желаемого карьерного и профессионального роста и считают, что их труд оценивают несправедливо. Директор по персоналу крупного холдинга Валентина Федорова не уверена, что результаты полностью отражают реальную картину: «Есть руководители, которые вовремя оценивают людей и продвигают тех, кто вкладывает в компанию свой труд. Также есть немало амбициозных работников, которые заявляют в опросах: они стоят больше или достойны более высокой должности, но не уходят, понимая, что в другом месте не получат и этого».
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.