Более 85% украинских офисных работников не любят свою работу. Таков результат опроса, проведенного рекрутинговой компанией «HeadHunter». Лишь 14,72% опрошенных всегда счастливы на работе, 37,4% — иногда, 17,16% — никогда, а 8,12% признались, что работают ради денег. Каждый пятый вообще не смог ответить.
По мнению рекрутеров, причины неудовлетворенности в том, что менеджеры не получают желаемого карьерного и профессионального роста и считают, что их труд оценивают несправедливо. Директор по персоналу крупного холдинга Валентина Федорова не уверена, что результаты полностью отражают реальную картину: «Есть руководители, которые вовремя оценивают людей и продвигают тех, кто вкладывает в компанию свой труд. Также есть немало амбициозных работников, которые заявляют в опросах: они стоят больше или достойны более высокой должности, но не уходят, понимая, что в другом месте не получат и этого».
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.