Чаще всего стресс настигает тех, кто...
• ...не успел вовремя выполнить какую-то работу. Вам поручили отыскать в Интернете цены на самые дешевые кактусы, отведя на это это час, а вы этого не сделали и за 2 часа – и в результате получили стресс;
• ...не знает, как выполнить порученную работу. Например, вас попросили рассчитать в Exel несколько формул, а как это сделать, не рассказали;
• ...боится сделать работу плохо или хуже других. Вас попросили составить карту поездок автомобиля по магазинам с учетом экономии бензина. Вы боитесь сделать план неэкономным – и в результате очень переживаете. Если же это задание поручено на пару с коллегой, вас могут одолевать мучения: “А вдруг коллега сделает работу лучше, его похвалят, а меня – нет?”
Способы борьбы со стрессом. Слагаемые этой борьбы – хорошая физическая форма, позитивное мышление, верно обозначенные цели, работа над ошибками.
• Поделитесь своей “бедой” с людьми, которые готовы вас поддержать.
• Продумайте план действий на тот случай, если у вас что-то не сложится.
• Подумайте, кому вы можете поручить часть дела или все дело целиком; под каким предлогом стоит от этого дела отказаться.
• Решите для себя: возможно, вы и не самый лучший специалист, но здоровье вам все равно дороже.
• Постарайтесь понять: ничего фатального не происходит.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.