Чаще всего стресс настигает тех, кто...
• ...не успел вовремя выполнить какую-то работу. Вам поручили отыскать в Интернете цены на самые дешевые кактусы, отведя на это это час, а вы этого не сделали и за 2 часа – и в результате получили стресс;
• ...не знает, как выполнить порученную работу. Например, вас попросили рассчитать в Exel несколько формул, а как это сделать, не рассказали;
• ...боится сделать работу плохо или хуже других. Вас попросили составить карту поездок автомобиля по магазинам с учетом экономии бензина. Вы боитесь сделать план неэкономным – и в результате очень переживаете. Если же это задание поручено на пару с коллегой, вас могут одолевать мучения: “А вдруг коллега сделает работу лучше, его похвалят, а меня – нет?”
Способы борьбы со стрессом. Слагаемые этой борьбы – хорошая физическая форма, позитивное мышление, верно обозначенные цели, работа над ошибками.
• Поделитесь своей “бедой” с людьми, которые готовы вас поддержать.
• Продумайте план действий на тот случай, если у вас что-то не сложится.
• Подумайте, кому вы можете поручить часть дела или все дело целиком; под каким предлогом стоит от этого дела отказаться.
• Решите для себя: возможно, вы и не самый лучший специалист, но здоровье вам все равно дороже.
• Постарайтесь понять: ничего фатального не происходит.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?