RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. Рынок труда Украины
  5. Как часто люди меняют сферу деятельности?

Как часто люди меняют сферу деятельности?

25.07.2007 316
Как часто люди меняют сферу деятельности?

Как часто люди меняют сферу деятельности?

25.07.2007     316
– Люди не очень часто меняют профессию, – считает Алеся Любенко, руководитель отдела рекрутингового центра «Компаньон». – В основном, это инженеры, которые начинали работать в начале девяностых годов по специальности. Известно, что эта профессия в те времена не была востребована и многие из специалистов вынуждены были переквалифицироваться. То же можно сказать и о военных или некоторых узких специалистах производства, например, снабженцах. Сфера приложения сил людей, освоивших новые профессии, сегодня обычно связана с коммерцией, многие переквалифицировавшиеся работники трудятся в коммерческих компаниях, менеджерами в отделах продаж. Иногда меняют профессию люди, которые работали в общепите или ресторанах. Обычно они переходят на административную работу или идут в торговые компании, реализующие промышленные товары. Для перемены профессии важны психологические качества личности. Готов ли человек взять старт с нуля? Получать минимальную заработную плату? Постепенно, шаг за шагом, набираться опыта и знаний? – Практика говорит, что такое происходит нечасто, – говорит Алеся. Вообще, чем человек старше, тем труднее ему менять привычный образ жизни, профессию. Ведь нередко для того, чтобы трудоустроиться, ему необходимо задействовать внутренние резервы: знакомства, связи. Хотя сегодня довольно часто меняют профессию молодые специалисты. Многие сразу пробуют работать не по дипломному образованию, и, надо заметить, работодатели охотно идут им навстречу. Издание "Работа+Карьера"

Читайте также

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 Февраль, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 Февраль, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 Февраль, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 Февраль, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.


↑ Наверх