RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. Рынок труда Украины
  5. Как часто люди меняют сферу деятельности?

Как часто люди меняют сферу деятельности?

25.07.2007 308
Как часто люди меняют сферу деятельности?

Как часто люди меняют сферу деятельности?

25.07.2007     308
– Люди не очень часто меняют профессию, – считает Алеся Любенко, руководитель отдела рекрутингового центра «Компаньон». – В основном, это инженеры, которые начинали работать в начале девяностых годов по специальности. Известно, что эта профессия в те времена не была востребована и многие из специалистов вынуждены были переквалифицироваться. То же можно сказать и о военных или некоторых узких специалистах производства, например, снабженцах. Сфера приложения сил людей, освоивших новые профессии, сегодня обычно связана с коммерцией, многие переквалифицировавшиеся работники трудятся в коммерческих компаниях, менеджерами в отделах продаж. Иногда меняют профессию люди, которые работали в общепите или ресторанах. Обычно они переходят на административную работу или идут в торговые компании, реализующие промышленные товары. Для перемены профессии важны психологические качества личности. Готов ли человек взять старт с нуля? Получать минимальную заработную плату? Постепенно, шаг за шагом, набираться опыта и знаний? – Практика говорит, что такое происходит нечасто, – говорит Алеся. Вообще, чем человек старше, тем труднее ему менять привычный образ жизни, профессию. Ведь нередко для того, чтобы трудоустроиться, ему необходимо задействовать внутренние резервы: знакомства, связи. Хотя сегодня довольно часто меняют профессию молодые специалисты. Многие сразу пробуют работать не по дипломному образованию, и, надо заметить, работодатели охотно идут им навстречу. Издание "Работа+Карьера"

Читайте также

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


↑ Наверх