Все чаще в мировой практике мы видим неожиданные решения компаний, касательно рабочих графиков своих служащих.
И если, раньше только продвинутый Google позволял своим сотрудникам выбирать режим работы самостоятельно, то сегодня, все больше компаний переходят на «свободный график» посещения или четырехдневную рабочую неделю.
Jobs.ua провел собственный опрос, выясняя, что об этом думают украинские сотрудники офисов.
Оказалось, что за нормированный рабочий день, предполагающий регламентированную работу «от и до», высказались 31% респондентов.
Работать в режиме «гибкого графика», самостоятельно регулируя время прихода и ухода с работы, интересно 24% опрошенных человек.
За такой же «гибкий график», но при популярной сегодня в мире, четырехдневной рабочей неделе, высказались 13% наших респондентов.
И, немного больше, чем приверженцев нормированного дня – 32% оказалось тех, кто желал бы полностью перейти на удаленную роботу.
Вот так видят свою работу современные украинцы. Как говорится, Бог в помощь, и пусть каждый найдет для себя свой идеальный рабочий график.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.