Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Новини України і світу
 4. Блог Jobs.ua

Как мы хотим работать?

5.11.2018 268Автор: Александр Мавлидинов
Как мы хотим работать?

Как мы хотим работать?

5.11.2018     268Автор: 

Все чаще в мировой практике мы видим неожиданные решения компаний, касательно рабочих графиков своих служащих.

И если, раньше только продвинутый Google позволял своим сотрудникам выбирать режим работы самостоятельно, то сегодня, все больше компаний переходят на «свободный график» посещения или четырехдневную рабочую неделю.

Jobs.ua провел собственный опрос, выясняя, что об этом думают украинские сотрудники офисов.

Оказалось, что за нормированный рабочий день, предполагающий регламентированную работу «от и до», высказались 31% респондентов.

Работать в режиме «гибкого графика», самостоятельно регулируя время прихода и ухода с работы, интересно 24% опрошенных человек.

За такой же «гибкий график», но при популярной сегодня в мире, четырехдневной рабочей неделе, высказались 13% наших респондентов.

И, немного больше, чем приверженцев нормированного дня – 32% оказалось тех, кто желал бы полностью перейти на удаленную роботу.

Вот так видят свою работу современные украинцы. Как говорится, Бог в помощь, и пусть каждый найдет для себя свой идеальный рабочий график.

Читайте також

 • Популярні напрямки розвитку світового ринку праці14 серпень, 2019

  У цей самий час, світовий ринок праці рухає розвиток у досить цікавих напрямках, визнаних прогресивними тенденціями на поточний рік.

 • Як не втратити кандидата на вакансію13 серпень, 2019

  Співбесіда - ділова зустріч, на якій роботодавець підбирає відповідного спеціаліста в компанію. Це досить відповідальна справа, бо за одну зустріч роботодавцю необхідно познайомитись зі здобувачем, як з людиною, оцінити його професійні здібності, дізнатися про головні якості. Тим паче, що на день роботодавець проводить таких співбесід досить багато та одразу сформувати якесь ставлення до пошуковця. Якщо вам сподобався спеціаліст на співбесіді та ви відчуваєте, що ця людина підходить на посаду в вашій компанії, то тримайте її обома руками та дайте їй зрозуміти, що ви цілком зацікавлені нею.

 • Планування "ключових подій", як основа успіху 13 серпень, 2019

  Це все нагадує автосугестію – процес самонавії, призваний поселити у словах та діях людини рішучість й впевненість у своїй спроможності досягти бажаного.

 • Необхідна "неправда" під час співбесіди12 серпень, 2019

  Боятися співбесіди не має сенсу – бо це невід’ємна частина вашого працевлаштування.

 • Від спілкування в робочому колективі залежить ваша заробітня плата11 серпень, 2019

  Роботодавці вже давно розкрили секрет того, якому єдиному критерію віддають перевагу на співбесідах - комунікація. До речі, саме від успішного спілкування на самій співбесіді залежить результат і рішення роботодавця. Чому ж комунікації роботодавці відводять таку увагу на співбесіді та яку саме вона відіграє роль у професійній діяльності? Дізнайтеся в цій статті.


Часто шукають:

↑ Вгору