Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Блог Jobs.ua
  5. Как мы хотим работать?

  Как мы хотим работать?

  5.11.2018 524Автор: Александр Мавлидинов
  Как мы хотим работать?

  Как мы хотим работать?

  5.11.2018     524Автор: 

  Все чаще в мировой практике мы видим неожиданные решения компаний, касательно рабочих графиков своих служащих.

  И если, раньше только продвинутый Google позволял своим сотрудникам выбирать режим работы самостоятельно, то сегодня, все больше компаний переходят на «свободный график» посещения или четырехдневную рабочую неделю.

  Jobs.ua провел собственный опрос, выясняя, что об этом думают украинские сотрудники офисов.

  Оказалось, что за нормированный рабочий день, предполагающий регламентированную работу «от и до», высказались 31% респондентов.

  Работать в режиме «гибкого графика», самостоятельно регулируя время прихода и ухода с работы, интересно 24% опрошенных человек.

  За такой же «гибкий график», но при популярной сегодня в мире, четырехдневной рабочей неделе, высказались 13% наших респондентов.

  И, немного больше, чем приверженцев нормированного дня – 32% оказалось тех, кто желал бы полностью перейти на удаленную роботу.

  Вот так видят свою работу современные украинцы. Как говорится, Бог в помощь, и пусть каждый найдет для себя свой идеальный рабочий график.

  Читайте також

  • Фріланс чи офіс: плюси і мінуси дистанційної роботи 1 липень, 2020

   Статистика свідчить: 70-80 відсотків людей незадоволені своєю роботою, тому багато хто відчуває себе заручником положення. Саме бажання свободи і комфорту спонукало людей інакше поглянути на дистанційну роботу. Пандемія коронавірусу також долучилася до того, щоб фріланс останнім часом став дуже популярним.

  • Чи варто повертати персонал з віддаленої роботи після виходу с карантину 1 липень, 2020

   Кілька тижнів самоізоляції наочно продемонстрували, що роботу можна організувати дистанційно. Для керівника іноді такий формат не зовсім зручний, оскільки не виходить забезпечити тотальний контроль. Але альтернативні рішення є, завдяки чому багато хто зумів підтримати продуктивність праці на належному рівні

  • Правила субординації на робочому місці 1 липень, 2020

   Ділове спілкування в сучасному колективі вимагає суворого регулювання. На робочому місці його неможливо реалізувати без дотримання норм субординації. Завдяки грамотно створеній системі дисципліни, в компанії формується максимально ефективний формат взаємодії між керівництвом і підлеглими

  • Який досвід отримав бізнес після карантину 1 липень, 2020

   Філософи не дарма кажуть, що криза — це кращий час змін. Яким би не був складний період карантину, треба визнати, що з його допомогою змінився кут зору людей на звичні в житті речі. За кілька місяців перебування вдома людство пристосувалося і перетворило більшість зі своїх будинків у справжні домашні офіси

  • Як підвищити стресостійкість в умовах кризи 1 липень, 2020

   Кожна людина живе в певному ритмі, будує плани, ставить цілі. Однак інколи виникає ситуація, коли відбуваються серйозні зміни — настає криза. Переломні моменти впливають на фінансове забезпечення. Іноді це схоже на безвихідну ситуацію. З цього моменту у багатьох починається стрес. Виражатися він може по-різному, що визначено реакцією психіки на подразник

  Часто шукають

  ↑ Вгору