Каждое резюме, отправленное работодателю, содержит неправдивую информацию. Претенденты на вакантную должность подгоняют свою биографию под требования, которые встречают в объявлениях. Но эксперты так поступать не советуют.
Идеальных людей не бывает – и соответственно идеальных резюме тоже быть не может. Почему же специалисты по подбору персонала осторожно реагируют на предшествующий опыт работы. Если у Вас в резюме встречается временной период который никак не отмечен – работодатель с осторожностью отнесётся к такому резюме. Его заинтересует, где это время вы проводили. Специалиста по кадрам настораживает пробелы в трудовом стаже. Приветствуется, если вы работали последовательно, и без больших перерывов.
Вопреки таким желаниям, пробелы в профессиональной биографии не редкость. Как лучше поступить? Солгать, или честно во всём признаться. Эксперты не рекомендуют скрывать какие то факты. Ваша тайна рано или поздно окажется явной. Это может произойти на собеседовании или такую информацию предъявит бывший работодатель. Кроме того, специалисты по кадрам, как правило, знакомы с ухищрениями подобного рода.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.