Каждое резюме, отправленное работодателю, содержит неправдивую информацию. Претенденты на вакантную должность подгоняют свою биографию под требования, которые встречают в объявлениях. Но эксперты так поступать не советуют.
Идеальных людей не бывает – и соответственно идеальных резюме тоже быть не может. Почему же специалисты по подбору персонала осторожно реагируют на предшествующий опыт работы. Если у Вас в резюме встречается временной период который никак не отмечен – работодатель с осторожностью отнесётся к такому резюме. Его заинтересует, где это время вы проводили. Специалиста по кадрам настораживает пробелы в трудовом стаже. Приветствуется, если вы работали последовательно, и без больших перерывов.
Вопреки таким желаниям, пробелы в профессиональной биографии не редкость. Как лучше поступить? Солгать, или честно во всём признаться. Эксперты не рекомендуют скрывать какие то факты. Ваша тайна рано или поздно окажется явной. Это может произойти на собеседовании или такую информацию предъявит бывший работодатель. Кроме того, специалисты по кадрам, как правило, знакомы с ухищрениями подобного рода.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.