Каждое резюме, отправленное работодателю, содержит неправдивую информацию. Претенденты на вакантную должность подгоняют свою биографию под требования, которые встречают в объявлениях. Но эксперты так поступать не советуют.
Идеальных людей не бывает – и соответственно идеальных резюме тоже быть не может. Почему же специалисты по подбору персонала осторожно реагируют на предшествующий опыт работы. Если у Вас в резюме встречается временной период который никак не отмечен – работодатель с осторожностью отнесётся к такому резюме. Его заинтересует, где это время вы проводили. Специалиста по кадрам настораживает пробелы в трудовом стаже. Приветствуется, если вы работали последовательно, и без больших перерывов.
Вопреки таким желаниям, пробелы в профессиональной биографии не редкость. Как лучше поступить? Солгать, или честно во всём признаться. Эксперты не рекомендуют скрывать какие то факты. Ваша тайна рано или поздно окажется явной. Это может произойти на собеседовании или такую информацию предъявит бывший работодатель. Кроме того, специалисты по кадрам, как правило, знакомы с ухищрениями подобного рода.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.