RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Все о резюме
  5. Какие качества указывать в резюме?

Какие качества указывать в резюме?

19.05.2010 888

Творческий подход к составлению резюме может вызвать улыбку у кадровика, но это не поможет вам получить работу.
Основной ошибкой соискателей является перечисление всех положительных качеств: коммуникабельность, ответственность, экспертность и т.д. В резюме будет достаточно указать три-четыре качества, которые вы считаете основными.

Очень часто, кандидаты указывают те качества, которыми должен обладать представитель любой должности. Самый распространенный пример - профессионализм. Такая информация заставит работодателя усомниться в вашем профессионализме.

Особую осторожность проявите при перечислении своих увлечений. Этот пункт не является таким обязательным, как, например, "Цель", "Достижения", "Навыки". Если ваше хобби пересекается с профессиональной деятельностью, то это пойдет только на пользу. А вот увлечения, не относящиеся к вашей работе, могут сыграть против вас.

Читайте также

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 Август, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

↑ Наверх