RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Гороскоп профессий
  5. Казуальні ігри – перспективна сфера програмування

Казуальні ігри – перспективна сфера програмування

6.10.2021 510
Казуальні ігри – перспективна сфера програмування

Казуальні ігри – перспективна сфера програмування

6.10.2021     510

Якщо плануєте переходити в сферу ІТ, зверніть увагу на ринок мобільних ігор, який розвивається швидкими темпами навіть попри пандемію. Давайте розглянемо разом із Jobs.ua, наскільки перспективним є розробка мобільних ігор, а для прикладу оберемо дві мега успішні турецькі компанії, серед яких – компанія «Peak Games», яка була заснована у 2010 році і яку через десять років викупили американці за 1,8 млрд. доларів.

Стамбул – столиця казуальних ігор

Принаймні, так можна стверджувати, адже розроблені турецькими студіями казуальні ігри користуються популярністю у всьому світі. А в березні 2021 року в топ-10 найкращих ігор американського App Store потрапили шість ігор, розроблених турецькими компаніями – наприклад, онлайн-баскетбол Basketball Arena, «бігова» аркада Bounce Big та Jelly Dye (розмальовка желейних фігур).

Ну якщо столиця – то й ІТ-компанії повинні відповідати найвищим критеріям, чи не так? Приміром, компанія «Peak Games», яка вирішила привернути увагу нових спеціалістів яскравим жестом. Що мається на увазі? Компанія запустила оригінальну рекламу, яка транслювалася на всіх державних каналах одночасно. Це була смілива і провокаційна, хоч і дороговартісна, демонстрація сили і креативного потенціалу компанії, яка зуміла – разом з іншими стамбульськими ІТ-компаніями – перетворити Стамбул в світову столицю казуальних ігор.

Казуальні ігри – розробка і перспективи

Їхня відмінність від високобюджетних ігор на кшталт Хало чи Ассасіна полягає в тому, що вони:

  • В основному створюються для мобільних пристроїв,
  • Прості в опануванні,
  • Мають простенький сюжет,
  • Охоплюють всі вікові категорії.

Уявляєте, яка це максимально широка аудиторія? В такі ігри залюбки грають як діти, так і дорослі, яким далеко за п’ятдесят. Як свідчить статистика за 2020 рік, майже 60% користувачів мобільних пристроїв люблять грати в казуальні ігри. Перспективи безмежні, особливо якщо ви як розробник зможете запропонувати щось оригінальне і незвичне. Пригадайте, скільки хайпу наробила влітку 2016-го року гра Pokemon Go!

Стамбульські ІТ-єдинороги

«Peak Games» стала першою турецькою компанією «єдинорогом». Єдинорогами називають успішні молоді стартапи, які за короткий час – менше ніж 10 років – досягають капіталізації в 1 млрд. доларів. Пригадуєте, на початку статті зазначалось, що «Peak Games» викупили американці, а якщо точніше – один із лідерів у цьому напрямку в США, американська компанія «Zynga».

Другим турецьким «єдинорогом» стала ще одна стамбульська компанія «Dream Games», яка здобула успіх вже після випуску своєї першої гри Royal Match (три в ряд). Цифри говорять самі за себе – 6 млн. користувачів щомісяця, а принцип free-to-play приносить десятки мільйонів доларів прибутку. Саме так, друзі – поки ми з вами граємо в їхні ігри на мобільних пристроях, такі компанії в цей час заробляють мільйони доларів.

Тому якщо плануєте спробувати свої сили в програмуванні, зверніть увагу на розробку і тестування казуальних ігор. Ринок украй перспективний, і надалі розвиватиметься шаленими темпами, тож свій шматок пирога може отримати кожен, хто мріє кодити і отримувати за це пристойні гроші.

Читайте также

  • Талановиті українці, хто кине виклик Labubu?17 Июль, 2025

    Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.

  • Як стартувати в геймдеві?16 Июль, 2025

    Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.

  • Як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення?15 Июль, 2025

    Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.

  • Hustle culture, або «культура метушні»: коли трудоголізм — це вже занадто?13 Июль, 2025

    Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?

  • Опануйте англійську з чатом GPT за 3 місяці12 Июль, 2025

    Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.


↑ Наверх