UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Гороскоп професій
  5. Казуальні ігри – перспективна сфера програмування

Казуальні ігри – перспективна сфера програмування

6.10.2021 451
Казуальні ігри – перспективна сфера програмування

Казуальні ігри – перспективна сфера програмування

6.10.2021     451

Якщо плануєте переходити в сферу ІТ, зверніть увагу на ринок мобільних ігор, який розвивається швидкими темпами навіть попри пандемію. Давайте розглянемо разом із Jobs.ua, наскільки перспективним є розробка мобільних ігор, а для прикладу оберемо дві мега успішні турецькі компанії, серед яких – компанія «Peak Games», яка була заснована у 2010 році і яку через десять років викупили американці за 1,8 млрд. доларів.

Стамбул – столиця казуальних ігор

Принаймні, так можна стверджувати, адже розроблені турецькими студіями казуальні ігри користуються популярністю у всьому світі. А в березні 2021 року в топ-10 найкращих ігор американського App Store потрапили шість ігор, розроблених турецькими компаніями – наприклад, онлайн-баскетбол Basketball Arena, «бігова» аркада Bounce Big та Jelly Dye (розмальовка желейних фігур).

Ну якщо столиця – то й ІТ-компанії повинні відповідати найвищим критеріям, чи не так? Приміром, компанія «Peak Games», яка вирішила привернути увагу нових спеціалістів яскравим жестом. Що мається на увазі? Компанія запустила оригінальну рекламу, яка транслювалася на всіх державних каналах одночасно. Це була смілива і провокаційна, хоч і дороговартісна, демонстрація сили і креативного потенціалу компанії, яка зуміла – разом з іншими стамбульськими ІТ-компаніями – перетворити Стамбул в світову столицю казуальних ігор.

Казуальні ігри – розробка і перспективи

Їхня відмінність від високобюджетних ігор на кшталт Хало чи Ассасіна полягає в тому, що вони:

  • В основному створюються для мобільних пристроїв,
  • Прості в опануванні,
  • Мають простенький сюжет,
  • Охоплюють всі вікові категорії.

Уявляєте, яка це максимально широка аудиторія? В такі ігри залюбки грають як діти, так і дорослі, яким далеко за п’ятдесят. Як свідчить статистика за 2020 рік, майже 60% користувачів мобільних пристроїв люблять грати в казуальні ігри. Перспективи безмежні, особливо якщо ви як розробник зможете запропонувати щось оригінальне і незвичне. Пригадайте, скільки хайпу наробила влітку 2016-го року гра Pokemon Go!

Стамбульські ІТ-єдинороги

«Peak Games» стала першою турецькою компанією «єдинорогом». Єдинорогами називають успішні молоді стартапи, які за короткий час – менше ніж 10 років – досягають капіталізації в 1 млрд. доларів. Пригадуєте, на початку статті зазначалось, що «Peak Games» викупили американці, а якщо точніше – один із лідерів у цьому напрямку в США, американська компанія «Zynga».

Другим турецьким «єдинорогом» стала ще одна стамбульська компанія «Dream Games», яка здобула успіх вже після випуску своєї першої гри Royal Match (три в ряд). Цифри говорять самі за себе – 6 млн. користувачів щомісяця, а принцип free-to-play приносить десятки мільйонів доларів прибутку. Саме так, друзі – поки ми з вами граємо в їхні ігри на мобільних пристроях, такі компанії в цей час заробляють мільйони доларів.

Тому якщо плануєте спробувати свої сили в програмуванні, зверніть увагу на розробку і тестування казуальних ігор. Ринок украй перспективний, і надалі розвиватиметься шаленими темпами, тож свій шматок пирога може отримати кожен, хто мріє кодити і отримувати за це пристойні гроші.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?


Часто шукають

↑ Вгору