За даними Jobs.ua, опитування, яке проводили фахівці відомого українського порталу «охотників за головами», виявило, що минулого року підвищення зарплат, торкнулося кожного другого українця.
Дослідники показали, що рівно 50% респондентів опитування підтвердили факти підвищення окладів усім, без винятку, працівникам.
При цьому, 27% опитаних відзначили, що зарплати виросли саме в тих співробітників, хто впорався із встановленими нормами та планами. Ще 21% респондентів відповіли, їхні зарплатні не були переглянути.
2% респондентів заявили, що їхні зарплатні й зовсім урізали.
Минулорічне підвищення зарплат виявилося різним по підприємствах. Розмір надбавок варіювався в діапазоні від 5 до 50%.
Більшість роботодавців запевнили, що не затримують виплати заробітних плат. Але, 23% з опитаних компаній відверто доповіли, що мали невеликі прострочки у виплатах.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?