За даними Jobs.ua, опитування, яке проводили фахівці відомого українського порталу «охотників за головами», виявило, що минулого року підвищення зарплат, торкнулося кожного другого українця.
Дослідники показали, що рівно 50% респондентів опитування підтвердили факти підвищення окладів усім, без винятку, працівникам.
При цьому, 27% опитаних відзначили, що зарплати виросли саме в тих співробітників, хто впорався із встановленими нормами та планами. Ще 21% респондентів відповіли, їхні зарплатні не були переглянути.
2% респондентів заявили, що їхні зарплатні й зовсім урізали.
Минулорічне підвищення зарплат виявилося різним по підприємствах. Розмір надбавок варіювався в діапазоні від 5 до 50%.
Більшість роботодавців запевнили, що не затримують виплати заробітних плат. Але, 23% з опитаних компаній відверто доповіли, що мали невеликі прострочки у виплатах.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.