Можна скільки завгодно говорити про побуду командної роботи, але якщо вона не працює на практиці або не приносить відповідних результатів, то це справжня проблема як для кожного з членів команди, так і для керівника. З цього є декілька шляхів виходу: міняти членів команди або міняти командний вид роботи на самостійний. Але в будь-якому випадку керівник повинен добре розбиратися чому командна робота не спрацювала і як її налагодити.
Отже, якщо ви, як керівник, зрозуміли, що командна робота не працює відповідно і хочете її якось вдосконалити, то перше з чого необхідно розпочати - розібратися в причинах, щоб надалі їх видалити. Однією з найпопулярніших причин є невміння налагодити стосунки в межах команди. Таким чином, члени команди лаяться, постійно виясняють відносини та вносять хаос в виконання завдань та досягнення цілей. Ще однією проблемою може стати невірно підібрані спеціалісти за професійним рівнем. Хтось з членів може не дотягувати в своєму професійному рівні, тому може загальмувати процес виконання завдань. І остання причина - невірно вибрана форма роботи колектвива над завданням самим керівником - «командна». Де-які завдання не потребують командної форми роботи, можуть виконуватись кождним спеціалістом особисто. Якщо ви точно знаєте причину, то зможете налагодити командну роборту відповідно.
Щоб командна робота працювала на користь всієї компанії, необхідно правильно оганізувати її. По-перше, кожен член команди повинен виконувати свою відповідну роль. Тому повинен знати чітко свої обов’язки та завдання. По-друге, сам керівник команди повинен знати які цілі і результати в кінці командна робота повинна досягти. Така людина дуже тонко повинна відчувати кожне відхилення від курсу команди і вміти відредагувати цей напрямок. Ніщо так не згуртовує колектив, ніж мітинги та наради, на яких члени команди можуть не тільки поділитися своїми успіхами, а й винести проблемні питання на рішення. По-третє, керівник команди повинен бути компететним та надавати допомогу кожному члену, якщо той просить. І останнє, щоб вдосконало була організована командна робота, керівник повинен надати максимальну кількість всіх ресурсів для досягення мети.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?