RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Советы соискателю
  5. Коли треба звільнитися з роботи?

Коли треба звільнитися з роботи?

29.01.2020 525
Коли треба звільнитися з роботи?

Коли треба звільнитися з роботи?

29.01.2020     525

Вам ненависна ваша робота, але не поспішаєте звільнятися. Гідної пропозиції ще немає, і ви не хочете залишитися ні з чим. Але бувають такі ситуації, коли краще йти відразу, не вагаючись. Які? Спробуємо дати відповідь разом з фахівцями.

Перебуваючи в сильному стресі через роботу, ми включаємо режим виживання. А в такому режимі важко аналізувати події й приймати правильні рішення. Ми боїмося ризикувати. Ми думаємо тільки про одне: прийти додому розслабитися і забутися.

Крім того, в такому стані шанси знайти щось трохи краще дорівнюють нулю. Намагаючись вирватися з одного полону, ми легко можемо потрапити в інший, адже не можемо адекватно оцінювати позитивне й негативне. Бракує сил боротися за кращі умови. Чи можна сподіватися справити гарне враження на чергового кадровика в такому стані? Перш ніж прийняти рішення звільнятися чи залишатися на ненависній роботі, проаналізуйте свої статки. Можливо, вам просто необхідна пауза, добрий відпочинок, для того щоб прийти в себе. Ось деякі моменти, до яких JOBS.UA рекомендує придивитися.

Ви відчуваєте небезпеку

Найголовніше – це ваша безпека. Якщо не відчуваєте себе в безпеці на роботі, краще кинути її, навіть якщо ваші фінансові справи не в кращому становищі. Деякі робочі місця можуть бути справжніми місцями підвищеної небезпеки. Якщо ви терпите домагання або загрозу на роботі, скажіть про це керівництву. Якщо будете мовчати, ніхто не стане захищати вас. Якщо спроби відстояти свої права ні до чого не привели або після «затишшя» тиск на вас відновлюється з новою силою – йдіть сміливо і як можна швидше.

Робота впливає на стан здоров’я

Завжди треба пам’ятати: ваше здоров'я найважливіше. Слово «стабільність», улюблене багатьма, діє як повільна отрута. Ми стаємо пасивними, не готовими до дій – навіть тоді, коли попереднє життя приносить лише неприємності. Робота знищує вас – фізично, психологічно чи в будь-якому іншому сенсі? Краще за все кинути її, і якомога раніше, поки у вас ще залишилися сили і здоров’я. У деяких місцях люди працюють в страху постійно. Як в такому стані йти на співбесіду?

Ви не впевнені в собі

З часом робота може стати настільки неприємною, що захочеться знайти будь-що, аби втекти з неї, а вже потім знайти роботу з кращими умовами й більшою зарплатою. Це може бути невеличкий підробіток, що приноситиме незначний заробіток, але допоможе вирватися з пекельного життя. Однак часто він, цей незначний підробіток, так затягує, що мрія про кращу роботу непомітно зникає.

У вас не вистачає часу на себе чи родину..?

І психологи, і HR-фахівці одностайно говорять про те, що робота, яка виснажує, забирає всі сили під кінець дня, не дасть вам можливості знайти інше робоче місце. Може так статися, що на новій роботі ви також будете незадоволені умовами, колективом, тощо. Спершу дослухайтесь до себе, можливо, подивіться в дзеркало, щоб зрозуміти хто ви й чого хочете. Якщо для цього треба кинути роботу, зробіть це й не жалкуйте. Ставте перед собою мету і йдіть до неї через всі перепони, і лише тоді отримаєте задоволення від роботи й матимете успіх, в обраній справі.

Читайте также

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 Февраль, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 Февраль, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 Февраль, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 Февраль, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


↑ Наверх