RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Все о резюме
  5. Корисні поради для написання резюме під час війни

Корисні поради для написання резюме під час війни

10.05.2022 653Автор: Лоліта Платошкіна
Корисні поради для написання резюме під час війни

Корисні поради для написання резюме під час війни

10.05.2022     653Автор: 

Ринок праці потроху повертається до свого звичайного існування в українських містах. Якщо на початку війни можна було спостерігати тенденцію затишшя, як з боку здобувачів, так і з боку роботодавців, то сьогодні кількість пропозицій зростає. Ринок праці продовжує шукати  кваліфікованих спеціалістів, і знайти можна досить непогані вакансії, а подекуди й цікаві гарячі вакансії від роботодавців. Jobs.ua вирішив нагадати здобувач корисні поради для написання резюме під час війни та подбати про свою ефективну конкурентну презентацію.

Як складати ефективне резюме

Через відсутність прямого контакту з роботодавцем на співбесіді, менеджери з персоналу більш детально вивчають змістовність резюме здобувачів, а на онлайн-інтерв’ю намагаються вияснити незрозумілі або моменти. Вони звертають пильну увагу на грамотність, досвід роботи, та набуті навички та вміння на минулих місцях роботи. До речі, минулі місця роботи також цікавлять роботодавця, а також ваші практичні успіхи на них. Конкурентне резюме збільшує шанси здобувачів отримати запрошення на співбесіду. Конкурентним резюме роблять наступні важливі моменти.

Правильність та актуальність контактів

Від актуальності контактів залежить, як оперативно зв’яжеться з вами роботодавець. Обов’язково надавайте декілька контактів чи ресурсів для зв’язку. Це може бути декілька номерів телефонів або окрім номера ще й посилання на ваші сторінки в соцмережах. Найчастіше в резюме розміщають посилання на соцмережу LinkedIn, але також можете залишити контакти електронної пошти. Якщо ви за період роботи на останньому місці змінювали номер телефона, то не забудьте перевірити його актуальність в резюме.

Дотримуйтесь вимог структурованості, грамотності, змістовності

Покладаючись на вакансію та запит роботодавця, виділіть в резюме головні пункти, які є головними в вашому резюме та на чому ви б хотіли акцентувати увагу роботодавця. Можете використати жирний шрифт в назві розділів чи пунктів та не переборщувати. Змістовність повинна відповідати вашим скілам, досвіду роботи та вказаних у вакансії вимог. Намагайтесь уникнути води в документі, адже роботодавці помічають такі місця та пропускають.

Зазначте рівень заробітної плати

Багато здобувачів роблять цю помилку - не зазначають рівень заробітної плати в резюме, чим втрачають власний час та час роботодавців. Звісно ж, для обох сторін питання заробітної плати - один з основних тем обговорення та домовленості. Але зазначаючи розмір заробітної плати, ви фіксуєте свої фінансові очікування.

Не забувайте про додаткові важливі документи

Не забувайте додати додаткові важливі документи, що нададуть вашому резюме змістовної ваги. Сюди відносяться портфоліо ваших робіт, що підтверджує вашу професійну кваліфікованість; рекомендаційний лист з минулого місця роботи; характеристика, завірена минулим керівником. А також додайте всі можливі сертифікати проходження курсів, лекцій, що можуть стати корисними в вашій роботі та оціняться роботодавцем.

Читайте также

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 Февраль, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 Февраль, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 Февраль, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 Февраль, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.


↑ Наверх