Бывает порой, пытаясь произвести благоприятное впечатление, человек теряется и не доносит до собеседника свои мысли. Даже в том случае, если ему действительно есть что сказать.
Jobs.ua рекомендует запомнить эти простые фразы, которые не только обратят на вас «то самое» внимание на собеседовании, но и станут ответом на популярный «эйчаровский» вопрос: «Почему мы должны вас нанять?»
Ответом может быть, как «Я буду вам полезен», так и подтверждение того, что вы обладаете потенциалом. Представители работодателей любят уверенных соискателей.
Неплохо звучит и вариант о «горении своим делом», как, впрочем, и такой, где вы намекнете на наличие плана конкретных действий на своей будущей должности.
Разговоры «о лояльности» к компании-нанимателю, стоит вести осторожно, ибо понятие «лояльность» в нашем обществе, для многих звучит, как синоним слова «терпение».
Главное, чтобы, произнеся такую фразу, вы действительно понимали о чем говорите и были готовы доказать сказанное.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.