Таким образом, без работы останутся от 4500 до 5800 человек.
Обозначим, сокращения персонала будут проведены в рамках снижения издержек Nokia Siemens и оптимизации деятельности компании. Ожидается, что в результате увольнений ежегодные затраты корпорации снизятся на 500 млн евро (свыше $730 млн).
Как известно, Nokia Siemens – «дочка» финской корпорации Nokia и немецкой компании Siemens. Компания была образована в 2007 году путем слияния подразделения Siemens AG's COM и Nokia's Network Business Group. Nokia Siemens производит и продает оборудование для операторов мобильной и фиксированной связи. Компания работает в 150 странах мира.
Стоит отметить, финансовые сложности в последнее время наблюдаются и у самой Nokia. В середине октября текущего года компания сообщила о первых убытках за последние десять лет. Потери компании в третьем квартале 2009 года составили 559 млн евро, в то время как в июле-сентябре 2008 года фирма получила прибыль в 1,09 млрд евро. В начале текущего года для сокращения затрат Nokia была вынуждена уволить более 1,5 тыс. сотрудников. При этом в первом квартале прибыль компании составила всего 4 млн евро, сократившись по сравнению с годом ранее в 500 раз.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?